Nasze projekty

Wino Bordeaux

Tematem zadanym przez Parę Młodą był motyw wina Bordeaux pochodzącego z największego regionu winiarskiego na świecie. Nic dziwnego, że nazwano na jego cześć piękny kolor BORDO! Postanowiliśmy zatem wykorzystać jego atuty i szerokie możliwości połączeń, tak by wyszło z klasą i elegancko. Styl doskonale wpasowywał się w klimat wnętrza restauracji Wilcza 50 w Warszawie.

Czytaj więcej »

Lawendowy ślub

Lawendowy ślub to idealna propozycja dla niepoprawnych romantyczek, miłośniczek stylu rustykalnego i boho, a także (a może przede wszystkim) wszystkich zakochanych w oszałamiającym zapachu tej boskiej rośliny. Podczas wydarzenia daliśmy się ponieść kolorowi lila, który wręcz świetnie współgrał z ślubną bielą.

Czytaj więcej »

Eleganckie przyjęcie

Podczas przyjęcie w eleganckim stylu stylistyka nawiązywała do magicznego ogrodu. Dominowały tu złote dodatki oraz kolorowe bukiety kwiatów – wszystko w towarzystwie naturalnej zieleni. Wspólnie stworzyliśmy dla Młodej Pary romantyczny klimat w klasycznym wydaniu.

Czytaj więcej »

Alicja w krainie czarów

Podczas przyjęcie w stylu Alicji z krainy czarów stworzyliśmy dla Młodej Pary czarujące wydarzenie. Zdobiły je bajkowe akcenty, w tym zegary, elementy zastawy oraz kwieciste dodatki. Magię czuć było nawet w ogrodzie.

Czytaj więcej »